polski english deutsch
Usługi / Przykłady

Chirurgia plastyczna to dziedzina medycyny operacyjnej, w skład której wchodzi chirurgia rekonstrukcyjna i chirurgia estetyczna. Chirurgia rekonstrukcyjna zajmuje się leczeniem wad głowy (np. wady rozszczepowe), tułowia, kończyn, zniekształceń pochorobowych i powypadkowych, a także chirurgią ręki i narządów moczowo - płciowych.

Chirurgia estetyczna jest to część chirurgii plastycznej, która w ostatnich latach burzliwie się rozwinęła. Zmiany jakie dokonały się w Polsce doprowadziły także do zmiany filozofii postrzegania człowieka jako całości. O jego dobrym samopoczuciu decydują nie tylko jego zdrowe narządy wewnętrzne, ale także sprawność fizyczna i wygląd - akceptowany przez otoczenie i samego pacjenta. Samoakceptacja to równowaga psychiczna, dodająca pewności siebie i ułatwiająca poruszanie się wśród trudnych problemów codzienności.

Konsultacje odbywają się w pełnej zrozumienia i przyjacielskiej atmosferze, w czasie których dokonuje się konfrontacji między oczekiwaniami pacjenta a aktualnymi możliwościami chirurgii plastycznej. Omawiając różne metody operacyjne prezentuje się również zdjęcia przed i pooperacyjne oraz informuje o ewentualnych niepowodzeniach leczenia.

Chirurgica Plastica - Specjalistyczny Gabinet Lekarski - dr n. med. Wojciech Chiciak
tel./fax: +48 61 817 50 55, tel. kom.: +48 601 721 725, e-mail: dr.chiciak@chirurgica-plastica.com
Copyright 2011 - www.chirurgica-plastica.com / Bestgraf - strony internetowe